Nieakademickie rozmowy o spektrum autyzmu

Ważne jest, aby pomagać rodzinom w umiejętnościach rodzicielskich i wychowawczych. Comiesięczne warsztaty pomagają rodzicom w rozwiązywaniu problemów istotnych dla nich i ich dzieci. Rozpoczynamy cykl warsztatów dla rodziców dzieci z ASD w wieku przedszkolnym połączonych z grupą wsparcia. W czasie spotkań przybliżymy Państwu sposób funkcjonowania dziecka z ASD, pomożemy zrozumieć jego zachowania, przekażemy metody radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Porozmawiamy o tym jak odnaleźć się w społeczności, jak radzić sobie z agresją i autoagresją. Przedstawimy założenia nurtu neuroróżnorodności. Zorganizujemy spotkanie z rodzicem, którego dziecko przeszło już do kolejnego etapu edukacji oraz z samorzecznikami.

Zapisy ruszają od 16 stycznia 2023 roku. Liczba miejsc jest ograniczona.
Pierwsze spotkanie odbędzie się 11 lutego 2023 roku o godzinie 12:00 w naszej siedzibie przy ulicy Tużyckiej 12.

Terminarz spotkań
11 luty 2023
11 marca 2023
15 kwietnia 2023
20 maja 2023
24 czerwca 2023

Jesteśmy rodziną pomagającą rodzinom.

Potrzeba wielu pszczół współpracujących ze sobą, aby uzyskać słodkie rezultaty. To samo można powiedzieć o naszej pracy. Jesteśmy rosnącą rodziną wykwalifikowanych i troskliwych osób, które każdego dnia dają z siebie 110%, aby pomóc rodzinom osiągnąć to, co kiedyś uważano za niemożliwe — lepszą przyszłość pełną możliwości.
Podobnie jak rodzina, jesteśmy tutaj, aby pomóc, gdy najbardziej nas potrzebujesz.

Jesteś gotowy, by zacząć?

Jeśli jesteś gotowy, aby podjąć kolejne kroki w budowaniu lepszej przyszłości dla swojego dziecka i rodziny, zacznij od kliknięcia przycisku “Zadzwoń” poniżej i zapisz się na spotkanie 😉

 

Zadzwoń